Soğanlık Yeni Mah. Pegagaz Sok. Pega Kartal Residence A-3 Kartal İstanbul

Hakkımızda

mtm elektrik a.ş.

çeyrek asırlık tecrübe ile
endüstriyel sistem çözümleri sağlıyoruz

MTM Elektrik A.Ş. 1995 yılı Ocak ayında, konusunda uzman, Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve taahhüt firmalarında uzun yıllar çalışarak tecrübe kazanmış mühendisler tarafından kurulmuştur.

…verimli enerji, yeşil çevre, güvenli hayat!

Teknolojiyi yakından takip eden dinamik kardomuzla, çeyrek asırda yurt içi ve yurt dışında 2000’den fazla proje tamamlayarak, önde gelen sanayi kuruluşlarının çözüm ortağı olduk.

MTM Elektrik, kurulduğu günden bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında Enerji, Petrokimya, Çimento, Gıda, Su Arıtma, İlaç, Ulaşım gibi sektörlerde birçok projeyi başarıyla tamamlayarak tecrübe kazanmış, büyüyen kadrosuyla hizmet, tedarik ve servis ağını genişleterek, birçok endüstriyel tesisin “güvenilir tedarikçi firma” listesine adını yazdırmıştır.

İnovasyon, verimlilik ve devamlılık kriterlerini hem kendi şirket bünyemizde hem de müşterilerimizde en uygun sistem çözümleri ile uygulamaya çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden uzman mühendislik kadromuzun yarattığı günümüz dijital dünyasına uygun endüstriyel sistem tasarımları Türkiye’de fark yaratmaktadır.

Sunduğumuz ürün ve sistem çözümleri, optimum ekonomiyi yakalayarak sorunları çözen bir anlayışla hayata geçirilmekte olup, daha verimli enerji kullanımı, daha yeşil bir çevre ve daha güvenli bir hayat gayesine yardımcı olmaktadır.

neden mtm?

Günümüz teknolojisini takip eden tecrübeli ve dinamik mühendis kadrosuyla optimum maliyetli güvenilir sistem çözümleri sağlıyoruz.

Hem ithalatını hem de üretimini yaptığımız ürünleri, güçlü finansal yapımızla yüklü miktarda stok tutarak hızlı çözüm sağlıyoruz.

Üretimini yaptığımız exproof bağlantı ekipmanları ve elektrikli ısıtıcılar, dünya genelinde kabul gören kalite standartlarına sahiptir.

Birlikte çalıştığımız firmaların “tamamı” bir sonraki projelerinde yine MTM Elektrik’i tercih edeceklerini belirtiyor.

vizyonumuz

Türkiye’de veya diğer ülkelerde yatırım yapan firmalar için, sektördeki güvenilir ve hızlı çözüm sağlayan bir mühendislik ve tedarikçi firma olma hedefi ile kurulan MTM Elektrik, odağında sadece müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını tutan yapısıyla birçok büyük sanayi kuruluşlarının tedarikçi listesine girerek yıllar önce bu hedefine ulaşmıştır. Tamamladığımız projelerdeki başarılar ile kazandığımız bu konumu korumayı yeni hedef olarak benimseyen firmamız, her zaman yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve zamanın koşullarına dinamik kadrosu sayesinde uyum sağlayan yapısıyla, müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaya devam edecektir.

misyonumuz

“0” risk “0”hata

Her ticari kuruluş gibi MTM Elektrik de kâr amacı güden bir firmadır. Ancak MTM olarak enerjimizi, daha çok kâr elde etme üzerine değil, kurduğumuz sistemlerin ve tedarik ettiğimiz ürünlerin, uzun yıllar boyunca sorun çıkarmayan, verimliliğini kaybetmeyen, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını birebir karşılayan, insan sağlığı ve çevre için risk oluşturmayan sistem ve ürünler olması üzerine harcıyoruz.

“En büyük” olmak için değil, “en iyi” olmak için çalışıyoruz

Bizim için önemli olan almış olduğumuz projenin büyüklüğü değil, projeyi tamamladıktan uzun yıllar sonra bile sağladığımız sistemin sorun çıkarmaması ve müşterilerimizin bize olan güvenini kaybetmiyor olmasıdır.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Sıfır Risk
  • Sıfır Hata
  • Enerji Verimliliği
  • Personel Memnuniyeti
  • İnsan Güvenliği
  • Çevre Güvenliği
  • Teknolojik Dönüşüm