Soğanlık Yeni Mah. Pegagaz Sok. Pega Kartal Residence A-3 Kartal İstanbul
mtm blog: TrexCab Heat Tracing Terminasyon Kiti
TrexCab_heat_tracing_termination
TrexCab Terminasyon Kiti

Heat Tracing sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olan ısıtıcı kablo terminasyon kitini artık Türkiye’de üretiyoruz! Bugüne kadar yurtdışından ithal ettiğimiz bu kitleri artık firmamız çatısı altında üretmeye ve yurtdışına ihraç etmeye başladık.

Isıtıcı kabloları, enerjilendirilmesi amacıyla ısıtılan borunun yüzeyinden enerji kutusu içerisine girişinde muhafazaya alan, aynı zamanda kutu destek ayağı olarak da kullanılabilen TrexCab terminasyon kiti, 3 ısıtıcı kablonun aynı anda terminasyonuna imkan verebilmekte. Üstelik patlayıcı alanlarda (Zone 1 & Zone 2) kullanıma olanak veren ATEX sertifikasını da 2020 yılı Şubat ayında almayı başardık.

Dünya genelindeki muadilerine göre daha küçük boyutlarda olan TrexCab, boru üzerinde daha az yer kaplıyor ve montaj kolaylığı sağlıyor. Üstelik çapı 22mm kadar ince borularda bile kutu destek ayağı olarak kullanılabiliyor. Özel mühendislik plastiği hammadden yapılan bu terminasyon kitleri halojen içermemekte, yanmaz özelliğe sahip ve 230ºC’ye kadar tüm boru ısıtma uygulamalarında kullanılabilir.

Trexcab Heat Tracing terminasyon kiti hakkında daha fazla detaya ve teknik dosyalara ulaşmak için, Trexcab sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Benzer gönderiler

Yorumlar (2)

Merhaba
Katalog paylaşır mısınız?
Teşekkür ederim

Merhaba Zafer Bey,

TrexCab kataloğu kısa bir zaman sonra hazır olacaktır. Hazır olduğunda sisteme girdiğiniz mail adresine göndereceğiz. Ayrıca bu sayfa üzerinden de ulaşabileceksiniz.

İlginize teşekkür ederiz.
Saygılar

bir yorum bırakın