Soğanlık Yeni Mah. Pegagaz Sok. Pega Kartal Residence A-3 Kartal İstanbul

Hizmetler

enerjimizi
“en büyük” olmak için değil,
“en iyi” olmak için harcıyoruz

hedefımız
%100
müşteri memnuniyeti

MTM olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar – çeyrek asırda – heat tracing, elektrik & enstrümantasyon, proses otomasyonu, motor / pompa kontrol otomasyonu ve kar-buz eritme sistemleri başta olmak üzere 2000’den fazla projeyi başarıyla tamamladık. Birlikte çalıştığımız taahhüt firmalarının ya da sistem / malzeme tedariği sağladığımız son kullanıcı müşterilerimizin “tamamı“, bir sonraki projelerinde tekrar firmamız ile çalışabileceklerini belirtiyor.
heat tracıng

İşletmenizdeki boru ve tank ısıtma uygulamalarında eski moda ısıtma sistemleri kullanmak yerine, yeni nesil heat tracing sistemlerini tercih ederek enerji verimliliğinizi arttırabilir, kontrol ve yönetimi çok kolay olan bir ısıtma sistemine sahip olabilirsiniz.

kar – buz eritme

Kar yağışı ve soğuk havanın yol açtığı donma problemlerini kar – buz eritme sistemleri ile engelleyebilirsiniz. Çatılarda oluşan sarkıtlar, oluklarda donmadan dolayı yaşanan tıkanma sorunları veya yol / rampalarda kar birikmelerinden kaynaklanan kazalar kar – buz eritme sistemleriyle engellenebilir.

TAAHHÜT İŞLERİ

Elektrik altyapı kurulumu, enstrümantasyon, proses otomasyonu ve motor kontrol panoları – sistemleri üzerine hem projelendirme hem de anahtar teslimi kurulum hizmetleri vermekteyiz. Günümüz teknolojisine uygun test cihazları ile hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.